Sekrety Sukcesu

Wiedza w pigułce (na skróty)

wiedza w pigułceWersja „na skróty” zawiera jedynie poglądowe spojrzenie na zawartość wiedzy umieszczonej na tej stronie.

Stronę stworzyłem dla tych ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia, a brakuje im wskazówek, jak zacząć i dowiedzieć się, czym jest ów życiowy sukces i jak do niego dążyć. Stąd też sugestia, aby w pierwszej kolejności przeczytać artykuł Od czego zacząć?, z którego dowiemy się, że książki, to podstawowy klucz do odpowiedzi na wiele pytań.

Warto też zastanowić się przez chwilę, czy faktycznie warto zaufać autorowi tej strony, czy jego wskazówki należy brać na tyle poważnie, aby poświęcić swój czas choćby na lekturę sugerowanych tu książek – temu celowi służy zakładka O mnie.

Gdy czytelnik przebrnie już przez powyższe teksty wprowadzające, będzie wiedział, że sukces, to nie tylko bogactwo finansowe. Podstawowym naszym skarbem jest własne Zdrowie, a sukces finansowy jest tylko jednym ze składników naszego udanego życia. Drogi do tego prowadzą różne, bo i różne zabarwienie mogą mieć nasze życiowe cele i punkt startowy, dlatego też rozważać można dwa podejścia, które starałem się przybliżyć: Fastlane oraz Slowlane+.

Niezależnie od wybranej ścieżki mającej prowadzić do obranego celu, przydatne powinny okazać się porady zawarte w dziale Baza wiedzy. Warto też śledzić na bieżąco uzupełniany dział z recenzjami ciekawych książek o tematyce rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia itp.

Wersję rozszerzoną wiedzy w pigułce prezentuję w artykule Sekrety sukcesu – szerokie horyzonty myślowe i całym cyklu omawiającym w tym dziale 10 kluczy sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.