Sekrety Sukcesu

Hipnotyczny marketing – Joe Vitale

Hipnotyczny marketing - Joe VitaleNakładem Złotych myśli ukazała się książka „Hipnotyczny marketingJoego Vitale. Jest to ciekawa pozycja dla osób chcących prowadzić działalność zarobkową w internecie. Książka jest zbiorem porad, w jaki sposób przygotowywać się do kampanii reklamowej oferowanego przez siebie produktu, w jaki sposób go opisywać i jak dotrzeć do klienta.

Ty jesteś najważniejszym składnikiem sukcesu w swojej kampanii marketingowej. Jeśli Ty nie wierzysz w swój produkt lub usługę, zakończy się to porażką” – to jedna z ciekawszych sugestii zawartych w tej książce.

Aby napisać jakikolwiek tekst promujący, musisz się całkowicie skupić na czytelnikach, nie na sobie” – używaj zwrotów „Ty”, „Twoje”, podkreślaj przede wszystkim zalety produktu, ale w sposób taki, aby to klient wiedział, jakie korzyści jemu osobiście przyniesie dany produkt, a nie tylko jakie cechy i parametry ma ten produkt.

Co ciekawe wersja papierowa książki jest dłuższa od wersji pdf (kupując wersję papierową, dostajemy plik pdf gratis). Niestety nie ma róży bez kolców, choć nie jest to winą autora. Tłumaczenie książki przedstawione jest w niezbyt zgodny sposób z obowiązującymi zasadami pisowni języka polskiego. Całkowitą ignorancją wobec ojczystej mowy wykazały się panie, które tłumaczyły dodatkowe rozdziały (których brakuje w wersji elektronicznej). Mimo tych niedociągnięć książka jest godna polecenia ze względu na zawartość merytoryczną.

I na koniec jeszcze jeden inspirujący cytat właśnie z jednego z dodatkowych rozdziałów: „Dzielcie się pomysłami – nie staniecie się przez to biedniejsi – oboje będziecie tymi bogatszymi dzięki wzajemnej wymianie” – J.C. Penney.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.