Sekrety Sukcesu

Reklama płynie prosto z serca – Joe Vitale, Craig Perrine

Reklama płynie prosto z serca - Joe Vitale, Craig PerrineJoe Vitale pisze nie tylko swe książki motywacyjne odnoszące się do samej idei Prawa Przyciągania, napisał też kilka pozycji wspólnie z innymi autorami. Jednym ze współautorów jest Craig Perrine, a ich wspólne dzieło nosi nazwę „Reklama płynie prosto z serca. Sekret natchnionego marketingu”. Ci, którzy szukają zestawu gotowych sztuczek popartych talentem Joego, mogą czuć się zawiedzeni, bo ta książka nie jest zbiorem schematów, jak tworzyć świetne hasła reklamowe. Jednak jeśli ktoś szuka świeżego powiewu w sztuczny świat marketingu, to trafił na właściwą pozycję.

Tytuł książki mówi właściwie wszystko, a pozycja ta ma konstrukcję 14 wywiadów ze specjalistami z dziedziny nowoczesnego marketingu, wszyscy oni zgodnie podkreślają istotną rolę inspiracji: „Kiedy robisz coś, co Cię nie pasjonuje, do czego nie czujesz inspiracji, ludzie się na tym poznają”.

Pojawia się też sporo rad tak charakterystycznych dla Vitale’go, choć wypowiadanych przez innych ludzi, np. „Życie jest podróżą, podczas której każdy z nas udoskonala swoją osobowość. To nieustanna praca, by każdego dnia stawać się lepszym”. Podkreślana jest rola otwartości zarówno serca „Wlanie miłości w swoje produkty i pomysły oznacza pewny sukces” jak i umysłu „Nasza rola polega na tym, żeby być czujnym i otwartym na okazje, które pojawiają się na naszej drodze”.

Najciekawszą poradą, która warta jest odnotowania, zaprezentował Nathan Anderson, specjalista marketingu internetowego: „Najlepsza lista wysyłkowa to lista abonentów magazynów niszowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.