Sekrety Sukcesu

Od zera. Osiąganie niemożliwego z ho’oponopono – Joe Vitale

Od zera. Osiąganie niemożliwego z ho'oponopono - Joe VitaleWydana w 2014 roku książka „Od zera. Osiąganie niemożliwego z ho’oponopono” autorstwa Joego Vitalego jest uzupełnieniem najważniejszej pozycji wśród dotychczas opublikowanych książek tego autora. W mojej ocenie to chyba najtrudniejsza w odbiorze jego książka wśród tych mówiących o duchowych aspektach osiągania życiowego sukcesu. Wymagana jest przede wszystkim znajomość treści książki Zero ograniczeń, bo do tej wiedzy w dużym stopniu odnoszą się treści omawianej tu pozycji.

Autor ujawnia wiele aspektów ze szkoleń, o których pisał w „Zero ograniczeń”, że wówczas nie mógł wspominać o tych szczegółach. Jest to zatem wypełnienie luk z poprzedniej książki dotyczącej hawajskich technik ho’oponopono, ale nie tylko. Są też rozdziały prezentujące na przykładach czytelników skuteczność działania metody oczyszczania proponowanej przez Ihaleakalę Hew Lena, jak i więcej informacji na temat jego mentorki Morrnah.

Wśród dodatków warto podkreślić umieszczenie wywiadu przeprowadzonego z autorem książki a także rozdział „Krótkie przemyślenia na temat ho’oponopono”, którego przeczytanie bardzo ułatwia dogłębne zrozumienie idei promowanych przez autorów książki „Zero ograniczeń”.

Jest to chyba moja najkrótsza recenzja tego ulubionego autora, jednak wynika to z faktu, iż to pozycja dla zaawansowanych i ci na pewno docenią wartość tej książki, więc specjalnie zachęcać nie muszę do jej nabycia i lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.